.

.

ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер Бела Боја 10A 250V

ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер Бела Боја 10A 250V

DEN 60.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
ИЗРАЕЛ приклучок
Номинална Напон:
110-250V
боја:
Бела
Бренд Име:
Passvvell
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Комерцијални
Број На Модел На:
WD14-1W
Номинална Струја:
10A

Стоката во категоријата