.

.

JINGLANG Микс Продажба Модни Шарени Глеѓ Кристал Животинско Лебди Hummer Затворач Шарм DIY За Изработка на Накит Додатоци

JINGLANG Микс Продажба Модни Шарени Глеѓ Кристал Животинско Лебди Hummer Затворач Шарм DIY За Изработка на Накит Додатоци

DEN 227.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HP013
Пакет:
OPP Пена Картон
Употреба:
Годишнина,Подароци,Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата