.

.

5yards 15mm 5/8 ПечатениЉубов срцето Дизајн памук лента DIY шиење & Пакување ленти Памучна Ткаенина Комбинација Лента XM-80A

5yards 15mm 5/8 ПечатениЉубов срцето Дизајн памук лента DIY шиење & Пакување ленти Памучна Ткаенина Комбинација

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
100% Памук
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Број На Модел На:
XM-80A
Бренд Име:
scoiry
Шема:
Љубовта На Срцето
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Количина:
5yards/многу

Стоката во категоријата