.

.

Топло Bluetooth Капа Мини Безжична Bluetooth Звучник шапка Приемник Музика Bluetooth Слушалка екран приклучок за Слушалки За iphone НОВА Година gif

Топло Bluetooth Капа Мини Безжична Bluetooth Звучник шапка Приемник Музика Bluetooth Слушалка екран приклучок за Слушалки

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт
Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Стил:
Headband
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
CHENFEC
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-22000Hz
Отпорот:
Број На Модел На:
плус сомот
Безжична Тип:
Bluetooth
Стил:
Слушалки слушалка приклучок за слушалки
Пол:
Жена И Мажите & Момче& Девојка & Возрасни
Bluetooth Верзија :
V4.0+EDR
Функција:
Микрофон, Поддржува музика, Преносни, Bluetooth
Времето на пазарот:
2016 година

Стоката во категоријата