.

.

YAOPEI Висок Квалитет Автоматско Палење Серпентина За Daihatsu 9004852127 90048-52127

YAOPEI Висок Квалитет Автоматско Палење Серпентина За Daihatsu 9004852127 90048-52127

DEN 2112.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Бренд Име:
YAOPEI
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Осветленост Дел Број:
90048-52111 90048-52127
Производителот Дел Број:
90048-52111 90048-52127
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
Производителот Дел Број:
90048-52127
Состојба:
Сосема Нов и Висок Квалитет
Намената:
Замена дел
Пакување:
Неутрален Пакување
конектор:
3PIN
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Во рамките на 5days по добивате вашата исплата

Стоката во категоријата