.

.

10PCS 2*50PIN 1.27 MM двоен Ред Женски Pin Насловот 2X50PIN 1.27 MM ИГЛА Конектор лента 50P*2

10PCS 2*50PIN 1.27 MM двоен Ред Женски Pin Насловот 2X50PIN 1.27 MM ИГЛА Конектор лента 50P*2

DEN 228.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Состојба:
Нови
Напон:
G
Моќ Дисипација:
W
Температурата На Работа:
F
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Тип:
asd
Примена:
F

Стоката во категоријата