.

.

Бесплатен превозот, еден клипот додатен, течни нафтени шампон пополнување на машина

Бесплатен превозот, еден клипот додатен, течни нафтени шампон пополнување на машина

DEN 15600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
G1WY-1000
Моќност (W):
200W
Извор На Енергија:
Електричен
сертификација:
CE
Напон (V):
110V/220V
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата