.

.

Децата Принцеза Сандали Деца Девојки Свадба Чевли на Високи Потпетици Фустан Чевли Bowtie Злато Чевли За Девојки Бела Розова ГВИНЕЈА СВИЊИ

Децата Принцеза Сандали Деца Девојки Свадба Чевли на Високи Потпетици Фустан Чевли Bowtie Злато Чевли За Девојки Бела

DEN 516.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Возраст Опсег:
32M,30M,31M,33M,22M,9T,21M,14T,4T,34M,5T,6T,35M,3T,13T,12T,10T,11T,8T,7T
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Пета Тип:
Скок Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Функција:
Постои светилка:
Ако постои бучава:
погодни за сезоната:
боја:
Применливи сценарио:
Големина на:
9/10/11/11.5/12.5/13.5/1/2/3/3.5/4.5
Високи потпетици:
Високи потпетици
дами чевли:
дами чевли
Чевли:
Чевли

Стоката во категоријата