.

.

MWsonya Нови Гроздобер Жените Целосна Зглоб Прстен Кристал Оркестарот Пеперутка Поврзани Прстени 3D2011

MWsonya Нови Гроздобер Жените Целосна Зглоб Прстен Кристал Оркестарот Пеперутка Поврзани Прстени 3D2011

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Чешка
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
3D2011
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
MWsonya
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
боја:
Злато
Материјал:
Легура
Прстен Големина:
16mm,18mm,18.5 mm
is_customized:
Yes
Нето тежина:
20g

Стоката во категоријата