.

.

Секси Чипка Кратко За Жените Дама Гаќи Лесна Низок Пораст Дише Шупливи Кратко Лесна Памучна долна облека G-string Лето

Секси Чипка Кратко За Жените Дама Гаќи Лесна Низок Пораст Дише Шупливи Кратко Лесна Памучна долна облека G-string

DEN 28.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
polyamide
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
g string
Бренд Име:
Liva девојка
Сексуално Сугестивна:
No

Стоката во категоријата