.

.

K5 Луксузни Capas Приказ на Прозорецот за случај за LG K5 X220 X220DS Q6 5.0 K 5 Школка супер тенок прекривачот кожа LG K5 LTE случај Capa Став

K5 Луксузни Capas Приказ на Прозорецот за случај за LG K5 X220 X220DS Q6 5.0 K 5 Школка супер тенок прекривачот кожа

DEN 109.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PU
дизајн:
Обична,Бизнис
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
damafundas
Тип:
Флип Случај
Тип:
Случај

Стоката во категоријата