.

.

Кадифен Анти Пропадна Флип Пропадне Стеги Памук Влечки Жените Топло Спа Камшик Пантофли Кристал Супер Меки Влечки За Дома Флип Апостолки

Кадифен Анти Пропадна Флип Пропадне Стеги Памук Влечки Жените Топло Спа Камшик Пантофли Кристал Супер Меки Влечки

DEN 264.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
ICQ205-216
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LOULUEN
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
Внатрешна
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Никој
Моден Елемент:
Faux Крзно

Стоката во категоријата