.

.

Автомобил табла опфаќа додатоци налепница dashmat за хонда ослободени Ослободени Скок хибрид 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Автомобил табла опфаќа додатоци налепница dashmat за хонда ослободени Ослободени Скок хибрид 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
црна за RHD, црвена и црна RHD, кафе за RHD
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Стоката во категоријата