.

.

4m Железо 3.7x2.55x0.Кабелот 7mm Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо CH0117 4 Изберете Боја

4m Железо 3.7x2.55x0.Кабелот 7mm Недовршени Синџири Занает Накит DIY Одлуки Одговара Хривнија Ѓердан трговија на Големо

DEN 38.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Zagos
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Ширина:
0.37cm
Производ Карактеристики:
Недовршениот Кабел Синџири
Објектот Дијаметар:
0.255cm
Објектот Висина:
0.07cm
Објектот Должина:
400cm
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
CH0117
Тип На Објект:
накит наоди

Стоката во категоријата