.

.

Животно Куче Измет Шепа Куќа Ознака Sled Фондан Торта Декорирање Алатки Направени 3D Испечатени Колаче Машина Сет

Животно Куче Измет Шепа Куќа Ознака Sled Фондан Торта Декорирање Алатки Направени 3D Испечатени Колаче Машина Сет

DEN 132.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Колаче Алатки
Бренд Име:
LUC
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
дизајн:
куче измет шепа куќа ознака sled
Големина:
2~5.5 инчен
Тип:
3D испечатени колаче машина сет
Материјал:
PLA

Стоката во категоријата