.

.

1Pc 65x52mm/82x65mm Антички Бронзен Накит Дрвена Кутија Hasps Фиока Брави Декоративни Месинг Suitcases Hasp Latch Тока Затворач

1Pc 65x52mm/82x65mm Антички Бронзен Накит Дрвена Кутија Hasps Фиока Брави Декоративни Месинг Suitcases Hasp Latch

DEN 45.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
кутија hasp
is_customized:
Yes
Материјал:
Железо
Големина:
65*52mm/2.56*2.05 and 82*65mm/3.23*2.56
боја:
античкиот бронза
За:
накит кутија, подарок кутија, вино кутија и други дрвена кутија

Стоката во категоријата