.

.

MEHOFOTO Флорални Винил Фотографија Позадина За Свадба Пеперутка Тревникот на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио 2349

MEHOFOTO Флорални Винил Фотографија Позадина За Свадба Пеперутка Тревникот на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
F-2349
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
користат за:
Фото Студио
Тема:
цветни позадина
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Стоката во категоријата