.

.

ЕВА ДАМА Готски Темно Везови Velour Одблесокот Панталони Steampunk Фаза Перформанси Жените Панталони со Роза Чипка Декорирани

ЕВА ДАМА Готски Темно Везови Velour Одблесокот Панталони Steampunk Фаза Перформанси Жените Панталони со Роза Чипка

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Панталона Стил:
Одблесокот Панталони
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
EPT002
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Стил:
Готски
Декорација:
Шема,Пердуви,Чипка
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара Тип:
Слаби
боја:
Црна
Материјал:
Polyamide 100%

Стоката во категоријата