.

.

Кратко Sleeve Хип Хоп Tee Т Кошула Мода Маици Тенок Одговара O-Вратот ВОЗЕЊЕ СО ЃАВОЛОТ Кафе Racer Велосипедисти Т Кошули О-Вратот Блузи

Кратко Sleeve Хип Хоп Tee Т Кошула Мода Маици Тенок Одговара O-Вратот ВОЗЕЊЕ СО ЃАВОЛОТ Кафе Racer Велосипедисти Т

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Стоката во категоријата