.

.

5D дијамант сликарство крстот бод везана везови муслимански дијамант модел кристал религија мозаик Shahada се Зголеми 103*50cm

5D дијамант сликарство крстот бод везана везови муслимански дијамант модел кристал религија мозаик Shahada се Зголеми

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Pasting Област:
Делумно
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Цевка

Стоката во категоријата