.

.

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 304 DIN912 М8*10-60 M10*16-60 Нерѓосувачки Stee Хексадецимален Штекер Scylinder гром завртки

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 304 DIN912 М8*10-60 M10*16-60 Нерѓосувачки Stee Хексадецимален Штекер Scylinder

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
M8x10mm 20pcs, M8x12mm 20pcs, M8x14mm 20pcs, M8x16mm 20pcs, M8x18mm 15pcs, M8x20mm 15pcs, M8x25mm 15pcs, M8x30mm 10pcs, M8x35mm 10pcs, M8x40mm 10pcs, M8x45mm 5pcs, M8x50mm 5pcs, M8x55mm 5pcs, M8x60mm 5pcs, M10x16mm 15pcs, M10x20mm 15pcs, M10x25mm 8pcs, M10x30mm 8pcs, M10x35mm 6pcs, M10x40mm 6pcs, M10x45mm 3pcs, M10x50mm 3pcs, M10x55mm 3pcs, M10x60mm 3pcs
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BOCHI
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DIN912
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата