.

.

Rdywbu Рачно Изработени Цветови Кофа Кеси Мини Рамо Кеси Со Синџир Drawstring Мал Крст Тело Кеси Бисер Кеси Остава Decals H153

Rdywbu Рачно Изработени Цветови Кофа Кеси Мини Рамо Кеси Со Синџир Drawstring Мал Крст Тело Кеси Бисер Кеси Остава

DEN 512.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
18CM19CM12CM
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Обликот:
кофа
Декорација:
Цвеќиња,Beading,Sequined,Црисс-Крстот,Appliques,Синџири
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
Rdywbu
Стил:
Дама
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
H153 3d бисер метални лисја decals кофа торба една торба
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Бои:
Беж Розова Сина Боја Црна
Големина:
18cm*19cm*12cm
цвеќиња кеси пакет начин :
со opp кеси
цвеќиња рамо кеси материјал :
цвеќиња кожа метал бисер метални лисја кофа торба
цвеќиња crossbody кеси :
дами девојки, жени
useage:
кеси рамо кеси

Стоката во категоријата