.

.

Една дупка, 76mm бела природен дијамант Американски стил фиока тв кабинет knob се повлече 3 антички сребрен кујната кабинет шкафот рачка

Една дупка, 76mm бела природен дијамант Американски стил фиока тв кабинет knob се повлече 3 антички сребрен кујната

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
FMHOME
Број На Модел На:
JS2676ASW
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
76mm
Материјал:
цинк легура со керамички
боја:
Антички сребрен бела

Стоката во категоријата