.

.

beibehang Европската Рај 3d Стерео Неткаени Ѕид хартија Потоплите Спалната соба Дневна Соба Полна Куќа Софа во Позадина Позадина

beibehang Европската Рај 3d Стерео Неткаени Ѕид хартија Потоплите Спалната соба Дневна Соба Полна Куќа Софа во Позадина

DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
811
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Стил:
Пастирски

Стоката во категоријата