.

.

Бесплатен превозот! Безжична медицинска Сестра систем, овална тркалезна форма ѓердан бел, Медицински повик пејџер, панично копче, за пациентот или eldly

Бесплатен превозот! Безжична медицинска Сестра систем, овална тркалезна форма ѓердан бел, Медицински повик пејџер,

DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Работна Фреквенција:
433.92
Бренд Име:
SINGCALL
Број На Модел На:
WPE950
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
повик копче, безжичен предавател, ѕвончето
Is_customized:
Yes

Стоката во категоријата