.

.

50pcs/многу 38mm црвениот кристал лустерот делови кристал светилка pendents,свадба кристал гарланд насоки монистра suncatcher призми

50pcs/многу 38mm црвениот кристал лустерот делови кристал светилка pendents,свадба кристал гарланд насоки монистра

DEN 619.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
22mm
Дијаметар:
22mm
Должина:
38mm
Бренд Име:
TZ
Број На Модел На:
W-420
боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Материјал:
кристално стакло
Големина:
38mm
место на origion:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Парична казна или Моден:
Моден
квалитет:
Врвот
Количина:
50pcs
Употреба:
Лустерот делови,осветлување делови

Стоката во категоријата