.

.

НОВИ LCD Екран За Panasonic DMC-FX35 FX35 FX36 FS5 LS80 TZ4 TZ11 FS3 LZ8 LZ10 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ Осветлување

НОВИ LCD Екран За Panasonic DMC-FX35 FX35 FX36 FS5 LS80 TZ4 TZ11 FS3 LZ8 LZ10 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ

DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
за PANASONIC
Број На Модел На:
За Panasonic DMC-FX35 FX35 FX36 FS5 LS80 TZ4 TZ11 FS3 LZ8 LZ10
LCD Комплет:
Yes

Стоката во категоријата