.

.

фото позадина custom size таванот дневна соба mural ангел љубовта мермер 3d слика за позадина позадина таванот суспендирани mural

фото позадина custom size таванот дневна соба mural ангел љубовта мермер 3d слика за позадина позадина таванот суспендирани

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
AJ001
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување

Стоката во категоријата