.

.

Карбонски Влакна Предниот Браник Скара Худ Мрежа Скара Одговара за Тојота Марк X Reiz 06-09

Карбонски Влакна Предниот Браник Скара Худ Мрежа Скара Одговара за Тојота Марк X Reiz 06-09

DEN 2352.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Дербито Скари
Материјал Тип:
јаглерод
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
KRZXN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
40cm
Модел Година:
06-09
Објектот Должина:
70cm
Специјални Функции:
убава
Објектот Тежина:
0.69kg
Име На Модел:
ТОЈОТА МАРК X REIZ
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Стоката во категоријата