.

.

50pcs/многу бесплатен превозот Ласерски сече бисерна хартија Цвеќиња пеперутка свадба партија покана картички со внатрешен празно хартија

50pcs/многу бесплатен превозот Ласерски сече бисерна хартија Цвеќиња пеперутка свадба партија покана картички со внатрешен

DEN 1151.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
with envelopes, without envelopes
празник:
Големиот Настан,Денот На Благодарноста,Свадба & Ангажман,Свадба,Универзална,Бизнис,Годишнина,Забава,Роденден
Музика:
No
Стил:
Фестивали
Број На Модел На:
GSk-173
Бренд Име:
gracesky
Шема:
Виткање Тип
Точка име :
покана картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Повод:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
логото:
бесплатни дизајн
боја:
24 видови на бои за да биде избрана
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Име на производ:
Ласерско сечење Цвеќиња со пеперутка покана картички со внатрешен blan

Стоката во категоријата