.

.

50pcs Злато Позлатен 6mm РКА Машки за Звучник Приклучок Аудио Адаптер Приклучок РКА Приклучок

50pcs Злато Позлатен 6mm РКА Машки за Звучник Приклучок Аудио Адаптер Приклучок РКА Приклучок

DEN 760.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
RTC5086065
Бренд Име:
R
Тип:
РКА конектор
Име:
РКА Машки Приклучок Адаптер
Примена:
Аудио,говорникот
Пол:
Машки
Со 6mm Џек:
Yes

Стоката во категоријата