.

.

Mondern Класичната Обичај Papa Roach Платно Сликарство Постер Крпа Свила Ткаенини Ѕид Уметност Постер за Дома Декор

Mondern Класичната Обичај Papa Roach Платно Сликарство Постер Крпа Свила Ткаенини Ѕид Уметност Постер за Дома Декор

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
0608
Техника:
Спреј Сликарство
боја:
Како се покаже слика
Големина:
Multi size
Материјал:
Платно Ткаенина
Е Прилагодена:
Yes
Тип:
платно постер
Слика:
Papa Roach

Стоката во категоријата