.

.

65C5 DC 0-50V Круг Панел Метар Мерач Тековната Аналоген Аналогни Ammeter Пречник 90MM

65C5 DC 0-50V Круг Панел Метар Мерач Тековната Аналоген Аналогни Ammeter Пречник 90MM

DEN 108.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
65C5 DC
DIY Материјали:
Електрични
Точноста Класа:
2.5
Мерен Опсег:

Стоката во категоријата