.

.

Црното Злато Ѕид Двојна се Справи со 8 инчен Врнежи Бања Туш Поставена Славина Масло Протри Бронза Заврши

Црното Злато Ѕид Двојна се Справи со 8 инчен Врнежи Бања Туш Поставена Славина Масло Протри Бронза Заврши

DEN 1600.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Површина По Завршувањето:
Полиран
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Туш форма:
Плоштад
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
-

Стоката во категоријата