.

.

МЕЛНИЦА Кујна Професионални Нож Острилка 5000/2000 Ронки Мелење Камен Корунд Острило Острат Камен TAIDEA

МЕЛНИЦА Кујна Професионални Нож Острилка 5000/2000 Ронки Мелење Камен Корунд Острило Острат Камен TAIDEA

DEN 885.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Sharpeners
Бренд Име:
Мелница
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
T0930W
Метал Тип:
Други
Име на производ:
острило
Мелење Материјал:
Корунд
Големина:
180*60*27mm
Тежина:
514g
Ронки:
5000# 2000#

Стоката во категоријата