.

.

Univeral Безжични FM Предавател Радио Автомобил MP3 Полнење за Паметни Телефони пакет со 3.5 мм Аудио Приклучок и Автомобил Полнач

Univeral Безжични FM Предавател Радио Автомобил MP3 Полнење за Паметни Телефони пакет со 3.5 мм Аудио Приклучок и

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Специјални Функции:
MP3 Плеери,Полнач
Инсталирајте Големина:
2 din
Објектот Големина:
no
Име На Модел:
автомобил mp3 плеер
Материјал Тип:
Пластични
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
EinCar
Напон:
12V
боја:
Црна
Од Моќ:
W
Големина На Дисплеј:
1.5
Компјутерската Меморија Големина:
без картичка
Резолуција:
no
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Автомобил Полнач за паметни телефони Автомобил MP3 безжични FM предавател
Тип На Производ:
Сет за во автомобил fm предавателот mp3 плеер
Поддршка:
USB, SD-ТФ U-диск MMC
Екранот:
LCD displayr
Се вклопува:
универзален автомобил
Стил:
Fm предавателот автомобил mp3 плеер

Стоката во категоријата