.

.

12V 11T СТАРТЕР МОТОРНИ D7RS129 CS789 ЗА АУДИ ФОЛКСВАГЕН ФОРД ШКОДА

12V 11T СТАРТЕР МОТОРНИ D7RS129 CS789 ЗА АУДИ ФОЛКСВАГЕН ФОРД ШКОДА

DEN 2640.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Другиот Дел Број:
D7RS129
Објектот Должина:
30
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Осветленост Дел Број:
D7RS129
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
D7RS129
Објектот Ширина:
20
Напон:
12v
моќност:
1.8 KW
Заби:
11T

Стоката во категоријата