.

.

1pc Стрелаштво Извивам Лак Поглед Метал може да се прилагодува лак поглед arco recurvo снимање

1pc Стрелаштво Извивам Лак Поглед Метал може да се прилагодува лак поглед arco recurvo снимање

DEN 446.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Снимање
Бренд Име:
AMEYXGS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
стрелаштво извивам лак поглед
Точка име :
извивам лак поглед
Материјал:
Метал
боја:
Црна
се применуваат:
се користи за извивам лак
Тежина:
85.7 g
надвор:
Со Картонска кутија
Употреба:
за да се зголеми accurancy

Стоката во категоријата