.

.

За Nissan Qashqai 2014 2015 година 10pcs Хром Автомобил Надворешните Рачки на вратите Покрие Трим 2 Smart Дупки Авто Додатоци

За Nissan Qashqai 2014 2015 година 10pcs Хром Автомобил Надворешните Рачки на вратите Покрие Трим 2 Smart Дупки

DEN 515.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за nissan qashqai
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2014-2016
Име На Модел:
803761
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата