.

.

За Ауди А3 RS3 S3 2017 Facelift MQB 8V LiisLee Автомобил Задните Видите Паркинг Камера Наместо Фабричките Trunk се Справи со Камера

За Ауди А3 RS3 S3 2017 Facelift MQB 8V LiisLee Автомобил Задните Видите Паркинг Камера Наместо Фабричките Trunk се

DEN 890.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Стоката во категоријата