.

.

3D ѕид мурали позадина обичај слика mural ѕид хартија Подморница животинско 3D HD ТВ позадина ѕид декор убавина 3d позадина

3D ѕид мурали позадина обичај слика mural ѕид хартија Подморница животинско 3D HD ТВ позадина ѕид декор убавина 3d

DEN 532.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
прилагодена големина
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
P10
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Бренд Име:
SYBH
Материјал:
не-плетени позадина
Големина:
прилагодена големина

Стоката во категоријата