.

.

Вистински Northyle BS113126 Божиќ подарок смола ирваси figurine божиќ декорација гроздобер уметнички занает, седи елени украс

Вистински Northyle BS113126 Божиќ подарок смола ирваси figurine божиќ декорација гроздобер уметнички занает, седи

DEN 1128.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Northyle
Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Стил:
Американски Стил
Големина:
12*10.5*20.5cm
боја:
како Слика
Декорација област:
Дневна соба, спална соба, клуб, продавница и сл.
производ тема:
Божиќ Ирваси
Место на Потекло:
Кина
Тежина:
0.3Kg (For reference)
Пакет:
Стандардна извоз пакување
Тип На Објект:
Божиќ Figurine
производ Процес:
стариот третман
Точка Бр.:
BS113126

Стоката во категоријата