.

.

На патки под капата сликарство се сметаат за печатење на платно везана везови Поставува DMC 11CT 14CT Крстот Бод колекции Кинески

На патки под капата сликарство се сметаат за печатење на платно везана везови Поставува DMC 11CT 14CT Крстот Бод колекции

DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени, 11CT unprinted, 14CT unprinted, 14CT печатени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На:
C836

Стоката во категоријата