.

.

За Мицубиши Камион 6D14 6D14T вратило/главниот лого и един род имајќи

За Мицубиши Камион 6D14 6D14T вратило/главниот лого и един род имајќи

DEN 4800.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
6D14
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
6D14:
цилиндар на главата заптивка
Примена:
6D14 мотор камион
6D14T:
цилиндар на главата заптивка

Стоката во категоријата