.

.

1PC прирачник тестенини глупак машина производител на тестенини притиснете зеленчук, овошни сокови притиснете готвење алатки шпагети кујна gadgets OK 0286

1PC прирачник тестенини глупак машина производител на тестенини притиснете зеленчук, овошни сокови притиснете готвење

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Тестенини Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тестенини Алатки Тип:
Spaetzle На Одлуки
Број На Модел На:
o0286
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
mingrizhiguang дома

Стоката во категоријата