.

.

CQMB20-10 CDQMB20-10 CQM серија 20mm понесе 10мм удар компактен водич род цилиндар двојно дејство на една прачка пневматски цилиндри

CQMB20-10 CDQMB20-10 CQM серија 20mm понесе 10мм удар компактен водич род цилиндар двојно дејство на една прачка пневматски

DEN 419.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
CQMB20 10, CDQMB20 10
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CQMB20-10
создаден:
20mm
мозочен удар:
10мм
Модел:
CQMB20-10
акција:
Двонасочни,една прачка
Течност:
Воздух
Доказ Притисок:
1.5 MPa
Перница тип:
Гумена брана на двата краја
is_customized:
YES
Монтажа:
Преку-дупки

Стоката во категоријата