.

.

Женска Тренингот VeganTri-Мешавина Racerback Резервоарот На Врвот На Жените

Женска Тренингот VeganTri-Мешавина Racerback Резервоарот На Врвот На Жените

DEN 380.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
BAM024W
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни

Стоката во категоријата