.

.

(MS035) Секси жени lycra памук ракави turtleneck краток тесен рамо женски вест

(MS035) Секси жени lycra памук ракави turtleneck краток тесен рамо женски вест

DEN 399.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Црвена, Бела
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
KZ
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Други
Тема:
Секси

Стоката во категоријата