.

.

WABCO 97035815108 Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Luftfederung Kompressor за Порше Panamera 970 97035815110 97035815111

WABCO 97035815108 Воздушна Суспензија Воздушниот Компресор Luftfederung Kompressor за Порше Panamera 970 97035815110

DEN 7800.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Panamera-Година:
2010,2011,2015,2012,2013,2014
Објектот Должина:
20inch
Објектот Висина:
15inch
Порше Модел:
Panamera
Име На Модел:
97035815110 97035815111 97035815109 15155000623
Објектот Ширина:
30inch
Тип:
Притисок Имајќи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
оригинален квалитет
Година:
2010-
Објектот Тежина:
5kg
Специјални Функции:
Воздушна Суспензија Компресор
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Објектот Дијаметар:
10inch
автомобил се направи:
Порше Panamera 970
гаранција:
1 години
Производителот Дел Број:
97035815110 97035815111 97035815109 15155000623

Стоката во категоријата