.

.

Професионални JP440c 6.5 инчи Висок квалитет голем заб намали куче коса Чешлање Криви потенки чистење shears Ножици

Професионални JP440c 6.5 инчи Висок квалитет голем заб намали куче коса Чешлање Криви потенки чистење shears Ножици

DEN 1449.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сребро 6.5 инчи
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Ножици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
QW-6.5 DT
Бренд Име:
Fenice

Стоката во категоријата